חשבות שכר

חשבות שכר

שירותי חשבות השכר משתלבים היטב במגמה המאפיינת חברות ועסקים בכל העולם ובישראל, המגלים את יתרונות הטיפול המקצועי בכל תחומי השכר בידי חברה חיצונית מתמחה. שרותי חשבות השכר של חברת ויזין מקיפים מנעד רחב של נושאים ובהם.

  1. חישוב משכורות לחברות
  2. חישובי פיצוים
  3. חישובי עלויות מעסיק
  4. חישוב פרישה
  5. חישוב זכויות דיני עבודה וחופש
  6. הכנת טפסים לרשויות
  7. חישוב דמי לידה או פגיעה בעבודה
  8. חישוב נכות כללית או אובדן כושר עבודה
  9. פיקוח על ביצוע הפרשות לקרנות שונות (פנסיה, קרן השתלמות, ביטוחים שונים וכדומה)
  10. ישום הסכמי סחר בין העובד למעסיק על פי החוזה הנחתם ביניהם (בין אם זה חוזה אישי או אם זה הסכם קבוצתי

עקב המורכבות ההולכת וגוברת בחוזי העסקה ועקב הרפורמה במיסוי שהביאה לפריחתן של קרנות הנאמנות, ביטוחי המנהלים ושאר הטבות שאינן מוגדרות רשמית כמשכורת אך הן מוכרות לכול דבר ועניין נדרש כלי מסוג שונה, שרותי חשבות שכר שיכולים לשקלל הטבות אלה בחישוב המס.

ישנם הטבות נוספות כמו רכבי חברה' מכשירים ניידים, תווי קניה ושורה ארוכה של סעיפי הוצאות שנכללו בשכר בשילוב עם חוזי העסקה אישים שהפכו את מלאכת חישוב השכר בארגונים קטנים כגדולים למלאכה מתישה, ולכן חשב טוב חייב להחזיק בסט תכונות שמתאים לשינוים התכופים בתחום. וזו הסיבה מדוע עסקים רבים התחילו להבין את חשיבותם של שרותי חשבות השכר ומעדיפים לשכור את שרותי חשבות השכר מחברה חיצונית שמתמחה בנושא ופה חברת ויזין יעוץ כלכלי ועסקי נכנסת לתמונה. בחברה צוות חשבי שכר מומחים שידע לענות לבעל העסק על כול בעיה אשר תצוץ ולהוביל אותו בדרך המלך במורכבות של עסקיו.

חשבי השכר אחראים על ווידואו תקינות הליך הזנת הנתונים. התקינות חיונית לפעילותו התקינה של הארגון היות והזנת נתונים שגויה יכולה לגרור הפרה של תנאי ההעסקה ולא פחות גרוע, השלכות מיסוי חמורות.

חשיבות חשב השכר לארגון מקיפה תחומים רבים ומגוונים ולכן חברת ויזין מציעה מנעד כולל של שירותי חשבות שכר שמתאימים לאתגרים של המיסוי ולשינוים התכופים בחוקי המיסוי שמזמנים צרות לחברות שאינן מכינות את עצמם לבאות. צוות המומחים של חברת ויזין יוכל לספק לכם את הפתרון הדינמי והיעיל לעסק שלכם עם שרותי חשבות השכר המקצועיים שלו.

לפגישת הכרות ללא התחייבות אנא השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

בחר נושא