מימון ואשראי לעסקים

מימון ואשראי לעסקים

כאשר בעל עסק מגיע לגורם פיננסי על מנת לקבל אשראי/הלוואה, עליו להבין תחילה שני דברים חשובים בתהליך. הראשון- גופים פיננסיים רוצים, שואפים ואוהבים לתת אשראי/הלוואה, שכן מתן הלוואות לעסקים מגדילה את היקף הפעילות שלהם, ואת הרווחיות שלהם. במילים אחרות, עליו להבין שגופים פיננסים מעוניינים לתת אשראי.

הדבר השני שצריך להבין הוא שכל גוף פיננסי אוהב לתת אשראי רק בתקופות טובות. כלומר כאשר העסק יציב, והמחזור של העסק הולך וגודל ובאותה מידה ממאן לתת הלוואות או אשראי כאשר קיימת בעיית נזילות והספקים מתחילים להתדפק על דלתות העסק. במקרה הזה תהיה בדרך כלל בעיה להשיג הלוואה

בעולם העסקים של היום אשראי לעסק מחייב פתרון מותאם לכל עסק ועסק באופן פרטני וייחודי. בהתאם לכך חלק מהמקרים מצריכים פתרון המשלב בתוכו מספר מקורות מימון להלוואה או לאשראי אשר הלקוח המיועד מקבל מן המלווה –  להלן הבנק או גוף פיננסי אחר.
לפני שפונים לקבלת אשראי או הלוואה כדאי לאבחן באופן מקצועי את צרכיו של העסק ולבחון את התאמתו של עסק לתנאי קבלת אשראי.

קיימות מספר אפשרויות לקבלת המימון לעסקים אך צריך לדעת מהי האפשרות האופטימאלית עבור העסק לפי ריבית ,מסלול ,תנאי הלוואה ,בטחונות ,מידת התאמת ההחזר ליכולת של העסק וערבויות נדרשות .בחלקם הארי של תכניות  המימון הגופים הפיננסים דורשים תוכנית עסקית מפורטת ומקצועית הכוללת תזרים מזומנים שנעשת ע"י יועצים עסקים או בלווי יועץ עסקי. לדוגמה קרנות ממשלתיות או הלוואה לעסק חדש מהבנק.

1.בנקים

2. קרנות ממשלתיות

3. משקיעים פרטיים או מוסדיים

4.חברות פקטורינג

הלוואה היא סוג של אשראי אותו מקבל אדם מגורם הנקרא לווה. תנאי ההלוואה ידועים מראש ותנאי למתן אשראי/ הלוואה היא החזר של הסכום במועד הנקוב ,בתוספת ריבית ולעיתים גם הפרשי הצמדה.

 גופים פיננסים רבים מבקשים להציג בטחונות לקבלת אשראי על מנת להבטיח ביצוע התשלומים על ידי הלווה ועל פי הסכם ההלוואה.

 אנו ב vision  מתמחים בגיוס האשראי לעסקים מבנקים וקרנות ממשלתיות .

לפגישת הכרות ללא התחייבות אנא השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

בחר נושא