סקר משכנתא

סקר משכנתא

משכנתא היא ההתחייבות הגדולה ביותר בחייך ולכן אחד הדברים ההכרחיים לפני לקיחת המשכנתא בפועל היא לבצע סקר משכנתא מקיף בו תוכל לייצר לעצמך את התנאים הטובים ביותר להחזר.

בקו התפר הזה נכנסת חברת ויזין שמגדירה את המושג סקר משכנתא. סקר משכנתא כשמו כן הוא סקר כמו כל סקר אחר שנועד למצוא את המוצר שיתאים לך מבחינת המחיר והערך שתקבל.

התהליך מורכב מחמישה שלבים אותם נמנה פה:

1. בשלב הראשון החברה פונה לכול הגופים שנותנים משכנתאות קרי בנקים וחברות ביטוח ובונה תהמיל שמתאים ללקוח כמו כפפה ליד בהתאם לצורך הקיים וכמובן תוך ראיה עתידית של אירועים שיכולים להתרחש בחיו הארוכים של האדם כדוגמת הרעה בתנאים עקב אובדן עבודה או בעיה בריאותית. כמובן שיש התייחסות לנתונים ספציפיים כמו הריביות הנמוכות ביותר על המשכנתא פר חודש וכמובן גם לזמן הכולל לאורך תקופת זמן המשכנתא.

2. השלב השני בתהליך הוא סקר הריביות על המשכנתאות, הריביות הם המשתנה הכי משמעותי בהחזר המשכנתא וסקר נכון שנעשה על ידי מקצוענים כמו חברת ויזין יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים לאורך זמן פירעונה של המשכנתא. זו תהליך מעמיק בו סוגי הריביות מנותחות ברמות המדויקות ביותר על פי תנאי השוק על מנת לתת ללקוח את התנאים הטובים ביותר.

3. השלב השלישי הוא השלב של העבודה בפועל והינו סקר תנאים בחוזה מול 2-3 החברות שנותרו במרוץ על כיסו של הלקוח. בשלב הזה החברה פונה בדרך כלל לשני הגופים שנתנו את ההצעות הקונקרטיות ביותר ומנהלת איתם משא ומתן. המשא ומתן מורכב מפניה של החברה למחלקה המשפטית של הבנק על מנת להשיג מנוף ביצירת התנאים הטובים ביותר ללקוח. החלק הזה הוא חלק מהותי מכיוון שהלקוח הפרטי אינו יכול להשיג תנאים טובים יותר בצורה סטנדרטית ולכן הוא חייב חברה מקצועית שתעשה את סקר המשכנתא.

4. בשלב הרביעי החברה קובעת פגישה חתימה בין הלקוח לבין הבנק

5. השלב החמישי והאחרון הוא קבלת הכסף מהבנק

ויזין מבינה שיעוץ מקצועי הוא מצרך חשוב בלקיחת משכנתא מכיוון שחוזה משכנתא הוא בעצם מסמך משפטי עם שפה משפטית ונדרשת הבנה מסוימת כדי לפענח את הדקויות ולבנות ללקוח את המוצר המושלם.

לסיום חשוב להבין שסקר משכנתא יכול לקחת בין 30 ל-45 ימי עסקים בהתאם למורכבות המשכנתא משמע אם מדובר במחזור משכנתא או לקיחת משכנתא חדשה או אם מדובר בהלוואות לכול מטרה וזה כמובן גם נגזרת של המצב הכלכלי של הלקוח.

 

לפרטים נוספים איך תוכל לחסוך הרבה כסף אנא השאר פרטים

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

captcha

אנא הכנס את התווים שבתמונה