קידום העסק שלך בכמה צעדים פשוטים

קידום העסק שלך בכמה צעדים פשוטים

שיווק הוא עניין יקר ובתור עסק מתחיל או צעיר יכול להיות שלא יהיה לכם את ההון הראשוני להוציא על שיווק בשלבים המוקדמים. אבל זה לא אומר שאין שיטות אפקטיביות לשווק את המותג שלכם.
לפני עידן האינטרנט, לעסקים קטנים היה רק מספר שיטות זולות לשווק את המוצרים שלהם בעזרת שיטות כמו הדפסה של פלאיירים או קידום באירועים מקומיים קטנים. אבל היום יש כל כך הרבה אפשרויות ברשת אתה פשוט צריך לדעת איפה לחפש.
הנה מספר שיטות שמושתתות על יעוץ עסקי שעוזר לקדם את העסק שלכם אונליין שיעלו לכם בסך הכול סכום מזערי והשקעה של זמן.

My business 1. גוגל

שיטה מצוינת לקדם את העסק שלכם היא הרשמה לגוגל המיקום שלי שמקל על גוגל למצוא את העסק שלכם בקלות ואפילו לגרום לו להופיע על המפות של גוגל. כל מה שאתה צריכים לעשות זה בסך הכול למלא טופס ולהירשם ולאחר שמאשרים לכם את העסק הוא מופיע היכן שכולם רוצים לראות.

2. נצל את הרשת החברתית

המדיה החברתית והנגזרות השונות שלה לא נועדו רק לחשיפה – זה חייב להיות מרכיב הכרחי בבניה ובפיתוח העסק שלכם ולכן חשוב להשקיע את הזמן בפיתוח של העניין בצורה רצינית ולא כחלטורה.

כטיפ מצוין של ייעוץ עסקי אתם יכול לפרסם מודעות ממומנות בפייסבוק עם חתך ממוקד לגבי קהל היעד שלכם וכך לייצור בידול ומיתוג של העסק שלכם, אתם יכולים להשתמש בחשבון הטוויטר שלכם על מנת לפתח ערוץ תקשורת נוסף עם הלקוחות שלכם.

התגובה יכולה להיות מידית ואפקטיבית. כמובן שישנה האופציה נטולת יחסי הציבור של לינקדין שאם תדעו להשתמש בה כהלכה היא יכולה להיות קרקע פורייה ללקוחות חדשים ואפילו לחברות.

3. בלוג

לבלוג יכול להיות מספר יתרונות – מעבר לכך שזה עוזר לחברה לחזק ולפרסם את המותג שלה ועל הדרך למשוך אנשים לדף הנחיתה או האתר של החברה זה גם עוזר לכם לתקשר עם לקוחות בצורה הרבה יותר ישירה וממוקדת אבל חשוב שלא תשכחו לעדכן את הבלוג בתדירות גבוה על מנת שיהיה רלוונטי, בלוג שנמצא במרחב האינסופי של האינטרנט לא מועיל ואף מזיק.

4. תמונות וידיאו הם אמצעים הרבה יותר חזקים ממילים.

אם לצטט ביטוי מוכר נגיד שתמונה שווה אלף מילים אבל וידיאו שווה אלף תמונות. ערוץ יוטיוב הוא כלי מדהים בו גלומות אינספור אפשרויות לקידום העסק שלכם אבל צריך לעשות זאת בחוכמה.

כלומר אתם צריכים לייצור וידיאו שיהיה מורכב מתוכן שיתאים ויהיה רלוונטי לעסק שלכם וכמובן יקדם אותו ויביא לכם לקוחות. מודעה פשוטה לא תעזור פה.

גם תמונות יכולות לקדם את העסק. אתרים כמו פליקר וגוגל תמונות יכולים לתת לך מקום אחסון אחד לכל התמונות שלכם וכמובן לייצור מהתמונות הללו לינק חזרה לאתר שלכם.

5. קידום seo

קידום אתרים אורגני הוא כלי שאסור לזלזל בו במיוחד בגלל מנוע החיפוש של גוגל, מכיוון שהתוכן הוא המלך בעולם האינטרנט ותוכן מביא קהל ובאזז לעסק שלכם. אם תחשבו על העסק שלכם במגמה של ייעוץ עסקי תוכלו להבין שחשוב שתלמדו או שתשכרו איש מקצוע שיקדם את האתר שלכם קדימה ויתאים אותו למנועי החיפוש

לדוגמה:

1. כתיבת מאמרים באתרי מאמרים שמפנים לאתר שלכם עם מילות המפתח הרלוונטיות
2. רישום מאסיבי באינדקסים
3. מענה בפורמים יחד עם הטמעה של כתובת האתר שלכם
4. תיוג של תמונות באתר שלכם עם מילות המפתח הרלוונטיות
5. תיוג בווידאו – גוגל הוא כלי רב עוצמה נצלו אותו
6. כמו כן שיתופי פעולה עם אתרים אחרים והחלפת קישורים, דבר שמחזק את האתר שלכם וכן אתרים שעובדים בסנכרון אתכם.