הנה"ח לעצמאים וחברות

הנה"ח לעצמאים וחברות

כל עסק נדרש לנהל את חשבונותיו עפ"י הדין, והטיפול מול הרשויות צריך שייגזר מתכנון העסק לפני או לאחר הקמתו וישקף את פעילותו. בדיוק לצורך הזה נועד השרות שנקרא הנהלת חשבונות לעסקים. בהתאם לפעילות העסק מתבצע תכנון מס להשגת רווח מרבי. במקרים של אדם שבנוסף להיותו שכיר הוא גם עצמאי נדרש תכנון משולב בין הנהלת חשבונות לעסקים נכונה לבין ייעוץ מס פרקטי ונכון שנועד למקסם את ההטבות שהמדינה מציעה.

הנהלת חשבונות וייעוץ מס הם כלים שלובים שהולכים יד ביד בטיפול המקצועי של החברה בלקוח וכמעט שאי אפשר ליצר נוסחה מוצלחת בלעדי שני האלמנטים הללו.

מטרה

ייעוץ מס נכון שמעונק על ידי המקצוענים של וויזין מתייחס לראייה הכוללת בהתנהלות הכלכלית של העסק (חשבונאות, תכנון, מיסוי) כול האספקטים שנגזרים מההנהלת חשבונות מקצועית. ייעוץ מס שניתן על ידי מקצוענים ישאיר אותך בעל העסק עם דאגה אחת פחות. מכיוון שבחברת וויזין מבינים שייעוץ עסקי נכון יקדם את החברה ויכניס לך העצמאי כסף שאתה כה צריך.

השירותים:

הנהלת חשבונות –  ביצוע הנהלת חשבונות לחברות ועצמאים, כפולה וחד צידית. הפקת דוחות רווח והפסד מידי חודש למעקב, הכנת דוח רבעוני כולל השלכות המס לצורך דיון עם הלקוח. כי הנהלת חשבונות נכונה שמסבירה ללקוח את כול ההשלכות ומנחה בתהליכים אשר עליו לנקוט על מנת למקסם את רווחי החברה היא משהו שאנו בחברת וויזן מבינים שהוא עמוד התווך של החברה וזה משולב בד בבד עם ייעוץ מס ברמה הגבוהה ביותר שבא להיטיב עם הלקוח.

ביקורת – ביצוע ביקורת ספרים – כידוע רשויות המס הם לא פנים ידידותיות לכן נחוצה חברה חכמה ויעילה שתגרום לשני הצדדים לחייך לך ולרשויות המס. הנהלת החשבונות של חברת וויזין לעצמאים ושכירים תהווה את הגורם המגשר שיגרום לך לסדר בספרים ולשקט בנשמה על מנת שתישן בלילה בלי דאגות כי תדע שייעוץ המס של החברה ואנשי הנהלת החשבונות ידאגו לכול דבר ואפילו הקטן ביותר למול משרדי הממשלה.

רשויות – טיפול מלא מול רשויות המס.- כידוע בירוקרטיה היא מנגון מסואב שמתסכל את חיי האזרח. חברת וויזין מעסיקה יועצי מס מקצועים ומנהלי חשבונות שיורידו ממך את הדאגה והטיפול במנגנונים שיכולים לתסכל אותך שבתות לבקרים כי זה המהות של ייעוץ מס להיות הגורם המגשר בינך ובין המנגונים הבעיתיים של הרשויות.

חשבות שכר –  התמחות בדיני עבודה הכנה וניהול כולל של מערך השכר. טיפול בתביעות מול רשויות ביטוח לאומי. אחד הדברים החשובים בתחום ניהול החשבונות הוא תפקיד החשב שתפקידו לנהל את הניהול הכולל של מערך השכר זה השלב בו הנהלת חשבונות מקבלת משנה תוקף ועוזרת לעצמאים להתנהל מול המכשולים. מקום בו אתה יוצר מערכת של חשבי שכר יחד עם הערך המוסף של הנהלת חשבונות מצוינת לעצמאים הם הערך המוסף של חברת וויזין.

דוחות אישיים לעצמאיים –  הכנת דוחות להגשה לשלטונות המס תוך ניצול מס אופטימאלי. ייעוץ מס הוא דבר הכרחי. כבעל עסק יש לך כמובן הרבה חובות אבל בין שלל המגבלות וההיטלים יש ניצוץ שנקרא ניצול הטבות מס וניצול כול מיני הטבות שמגיעים לך. ייעוץ מס נכון יקבל כאן משנה תוקף, חברת וויזין תעשה את כול המאמצים ותעמוד על זכותך לקבל כול מה שמגיע לך, כי ייעוץ מס ברמה המקצועית ביותר הוא משהו שאנחנו גאים בו בחברת וויזי.

הצהרות הון – הכנת הצהרות הון למנהלי חברות ולעצמאיים.

ייעוץ מס – ייעוץ מס לעצמאים וחברות.

שרותי חשבונאות – בניית תקציב ,ניהול תזרים מזומנים, חישובי כדאיות , תמחור ועוד .

לפגישת הכרות ללא התחייבות אנא השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

בחר נושא