כלכלת משפחה ממינוס לפלוס

כלכלת משפחה ממינוס לפלוס

הבראה כלכלית

תוכנית הבראה כלכלית–  כשמה כן היא ומטרתה השגת איזון של הוצאות המשפחה וכלכלה נכונה של משק הבית אל מול ההכנסות, שימוש בתוכנת חיסול אוברדרפט ככלי עזר, התוכנית כוללת פגישות אישיות בכל חודש במשך שנה. בחודשים הראשונים יתקיימו פגישות נוספות עפ"י הצורך המשפחתי, בנוסף תהיה בדיקה איך יהיה ניתן להוזיל עלויות בנושא בנקים, הלוואות ומשכנתאות.

שלב ראשון

איזון כלכלי בין הכנסות להוצאות. בהקשר הזה כלכלת המשפחה בצורה הנכונה תלויה בהרבה גורמים רלוונטים.

שלב שני

חיסול חובות שנצברו במינוסים או כתוצאה מהלוואות שנלקחו.

שלב שלישי

תכנון פיננסי: תכנון פיננסי הוא דבר מהותי לכלכלת המשפחה, עם תכנון לקוי אתם תשלמו הרבה יותר לא תגיעו לצמיחה כלכלית ולא תהיה לכם רווחה כלכלית לכן חשוב מאוד להתייעץ עם המומחים של וויזין שייתנו לכם את הפתרונות הנכונים בנושאים הבאים של כלכלת המשפחה.

1.הוזלת עלויות בנושאים הבאים:

א.בנקים(עמלות ריביות)

ב. הקטנת מיסוי בשכר והחזרי מס

ג. בדיקת צרכים ביטוחיים

ד. הוזלת עלויות ביטוח אלמנטארי (רכב ודירה)

ה. שיפור הפוליסות ביטוח חיים, אלמנטארי.-תנאים

ו.הוזלת עלויות בתחום של הלוואות משכנתאות

ז. ושיפור התנאים בחוזה ההלוואות.

ח. שיפור תשואה על חסכונות קיימים , התאמת לצרכים ,מיסוי, והעדפות, שיקולי זמן .

2. בדיקת המערך הפיננסי:

א. תכנון נכון ובניית פנסיה בהתחשבות במיסוי, צרכים, העדפות, ואלמנטים ביטוחיים . כול אלה הם כלים הכרחים לכלכלה נכונה שתשפיע על המשפחה בעתיד הקרוב ותגרום לפריחה מחודשת ולשגשוג

ב.בחירת המכשיר הפיננסי הנכון ביותר או חלוקה נכונה בין פנסיה, ביטוח מנהלים וקופות גמל. כול הכלים האלה הם כלים שיעזרו לך לצאת מהבור בו אתה נמצא ויתנו לך ערך מוסף לכלכלת המשפחה שלך.

3. תכנון פיננסי:

א. תכנון עתידי על מנת להשיג את היעדים הכלכליים אותם המשפחה מציבה לעצמה

בכל אחד מן הטווחים: קצר בינוני וארוך

מטרת התכנון היא, שהלקוח יוכל להגיע לכל היעדים הכלכלים שהוא רוצה להגיע אליהם במינימום כסף ומקסימום תשואה , ובדרך הקצרה ביותר, תוך כדי התחשבות במיסוי והעדפות הלקוח. כי אנחנו בחברת ווזיין רוצים שתמקסם את הכסף שלך והתשואה שלך ביחס ישיר לכלכלת המשפחה שלך כי תכנון נכון הוא המקור להצלחה כלכלית ומשפחתית בהווה ובעתיד לבוא וסט הכלים האלה הם מצרך חיוני והכרחי שישים אותך על החלק הנכון של המשוואה הכלכלית בדרך לרווחה כלכלית לך ולבני משפחתך.

לפגישת הכרות ללא התחייבות אנא השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון