ייעוץ פיננסי לעסקים

ייעוץ פיננסי לעסקים

הכלכלה היא מדיום דינמי וייעוץ פיננסי לעסק נועד לפשט את הדינמיות שלה. היא השתנתה ברבות השנים מימי סחר החליפין בעבר הרחוק ועד המורכבות מלאת הרבדים בהווה שלנו.  לאדם מן הישוב אין את כול הכלים על מנת לפענח את המורכבות של האלמנט הזה ברמה מקצועית דייה ולכן בחירת ייעוץ פיננסי לעסק הוא כלי שיכול לייעל ולהקל על בעל העסק או האדם הפרטי שלא חיים את הייעוץ הפיננסי לעסק ברמה היום יומית.

ריבוי השינויים והרפורמות שגוזרים עלינו חדשות לבקרים רק מקשים עלינו לנהל את העסק בצורה נאותה ולכן ייעוץ פיננסי לעסק הוא כלי למידה לאין ערוך שמשפיע הרבה מעבר למשקלו הסגולי. במדינות המערב ובמיוחד בארה"ב ואירופה יועץ פיננסי הוא חלק משגרת קבלת ההחלטות בכל מה שנוגע לכסף; החל מרכישת רכב, דירה, ביטוח, וכלה בתוכניות פנסיה, משכנתא, זכויות במס, בנקים, ליסינג, פתיחת עסק פיתוח עסקי  ועוד.

בישראל  אלפי עסקים קטנים ובינוניים נסגרים מדי שנה עקב תכנון לקוי של תשתיות פיננסיות. פיננסים והנגזרת שלהם ייעוץ פיננסי הוא הבסיס לכל פעולה משמעותית בעולמנו ככלל ובעסק שלנו בפרט.
המומחים של חברת וויזין הם אנשי מקצוע מן המדרגה הראשונה בתחומי הכלכלה והפיננסים ובעלי ניסיון רב בליווי עסקי בתחומים הבאים של ניהול וייעוץ פיננסי:

בניית תקציבים ייעוץ פיננסי לעסק הוא הכרח בעולם הכלכלה של ימינו. בעזרת הכלי הזה תוכלו לראות את התמונה הכוללת של ההוצאות וליצור אלמנט של שקיפות על מנת לוודא שנישארתם במסגרת שקבעתם לעצמכם. ובתהליך הזה להיות בטוחים שההוצאות לא יעלו על ההכנסות. ייעוץ פיננסי לעסק יחזיר לנו שלטה על הכסף והמשאבים שלנו ויעזרו לנו לשמור עליו.

תמחור- חשוב לדעת כיצד לתמחר את המוצרים כך שהעסק יהיה רווחי ולא יפסיד כסף וילך אחורה ולכן האלמנט של הייעוץ הפיננסי מקבל יתר חשיבות כי בלעדיי הכלי הזה גם התמחור ילקה בחסר ולא יביא את התוצאות הרצויות.

בנית תזרי םמזומנים לעסק עוד נבדך בייעוץ פיננסי הוא בנית תזרים מזומנים לעסק על מנת להבטיח שהמזומנים והכספים הדרושים לתפעול השוטף של העסק  ישנם, ולעמוד בתוך מסגרת החשבון של העסק למניעת חריגה.

בנית תוכנית יעדים – ניהול נכון של תוכנית יעדים תתרום לעסק ולבית הן מבחינה כלכלית והן מבחינה אסטרטגית וכאן השיקול של ייעוץ פיננסי לעסק מקבל משנה חשיבות כי ניהול נכון של יעדים יכול לבדל עסק מצליח מעסק משגשג וצומח.

בנית מדדים סטטיסטיקות לעסק  – מדדים וסטטיסטיקות מטרתם לבדוק מה עובד ומה לא. בעזרת סטטיסיקה נכונה ומדויקת אפשר ללמוד הרבה על הצורה בה העסק של מתנהל וזה עוד אספקט שבו ייעוץ פיננסי יכול לתת לך ערך מוסף שימנף ויקדם את העסק שלך קדימה.

שיפור תהליך גביה בעסק  – מגן על בית העסק מפני חובות אבודים.

מסייעים לבית העסק לקבל את כספו בזמן. כי אתה עמלת ועשית למען אחר אז זה רק מן הראוי לייצר מנגנון בעזרתו תוכל לקבל את מה שמגיע לך.

הוזלות עליות  אם נצא מנקודת הנחה שהקטנת התקציב החודשי של העסק מוזילה את העלויות. בתכנון של ייעוץ פיננסי נכון לעסק הוזלת עלויות חשובה מכיוון שהכסף מנוהל בצורה אפקטיבית ומנותב למקומות שדרכם נשיג את מטרותינו. לכן ייעוץ פיננסי נכון ומהוקצע בנושאים כמו בנקים עמלות ריביות, ארנונה, ניידים ,ביטוחים, מיסוי, יעול עובדים, טלפון ,עמלות כרטיסי אשראי ,השקעות, ניהול מלאי   וכל הוצאה עסקית אחרת יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון.

למרות הביטוי שנראה מעט מופשט במבט ראשון בשבילך בתור עסק, ייעוף פיננסי לעסקים הוא כלי שיכול למטב ולבדל אותך בעל העסק מעסקים אחרים ולתת לך את היתרון ואת הערך המוסף שאין למתחרים כי ניהול נכון מביא שגשוג בצדו וזה מטרתנו הגדולה בחברת וויזין לגרום לך להצליח בגדול עם סט כלים קלים ופשוטים שהם מנוצלים כהלכה ערכם לא יוסלא בפז.


 

לפגישת הכרות ללא התחייבות אנא השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

בחר נושא