תשתיות ניהול/ייעוץ ארגוני

תשתיות ניהול/ייעוץ ארגוני

עולם העסקים של היום דורש מאיתנו העוסקים בו ידע ומיומנות בנושאים של ניהול עסק וזאת על מנת לשרוד, להצליח ולשגשג . כל מנהל עסק חייב לדעת להתמודד עם היבטים שונים בתחומי הניהול כמו:

1. הבנת תהליכים והכרת פונקצית

2. תכנון ניהול ובקרה, בעסקים

3.  התנהלות מול נותני השרות .

כול ההיבטים הללו הם נדבכים מאוד חשובים ושימוש נכון ומושכל בהם יביא איתו שיפור בביצועים, ניהול עסקי נכון ובו זמנית יעזור לרכוש ערכים של איכות, אחריות, מצוינות ויוזמה

גם אם אתה כבר מנהל ותיק, כדאי להתעדכן מעט על השיטות החדשות של ניהול עסקי .

 הצורך בתשתיות ניהול נכונות, מעולם לא היה חיוני יותר להצלחת הארגון.

תשתיות ניהול עסקיות מבוססות על גישה כלל-ארגונית. על מנת לסייע בהתנהלות העסק בכל הרבדים אנו ב vision נלווה אותך משלב ההערכה הראשוני הכולל בתוכו תכנון האסטרטגיה ובניית התשתיות להצלחה העסקית.

  vision  מביאה איתה את הידע והמומחיות, אותם שיטות ניהול עסקיות שהוכיחו עצמן והכלים הדרושים על מנת לסייע לעסקים בשיפור הפעילות והביצועים, והפקת תוצאות עסקיות.

נושאים המטופלים בתשתיות ניהול של עסקים הם:

  • נהלי עבודה
  • אחריות וסמכות – הנוהל מגדיר וקובע מי האחראי לביצוע כל שלב ולמי סמכות הביצוע.
  • יוצר אחידות ותיאום – פותר בעיות ויוצר סדר ובהירות.

תהליכי עבודה

הגדרת כל שלבי העבודה גורמת לביצוע נכון יותר ומסודר יותר, מייעלת את ניצול הזמן של החברה וחוסכת במשאבים. כמו כן היא חוסכת כסף ויוצרת סדר ובהירות בתהליך של ניהול עסק בצורה חכמה.

נהלי הדרכה  – המטרה, של הגדרת נהלי הדרכה לכל תפקיד בעסק, היא ליצור בהירות הבנה של התפקיד בצורה הטובה ביותר שתגרום לניהול חכם יותר של העסק

שירות ושימור לקוחות

הגדרת אופן מתן שירות שרות ושימור הלקוחות נובעת מתוך ראיה עתידית של החברה:  ניהול עסק נכון ומתן שירות טוב ללקוח מאפשר שביעות רצון מצד הלקוח ושמירה על הלקוח ומתוך כך הלקוח צורך את המוצר לאורך זמן.

גיוס עובדים

על מנת למצוא את המועמד הטוב ביותר לתפקיד יש לבצע מיון והערכה של כל מועמד, על סמך שאלונים מוכנים וראיונות קפדניים, מה שיחסוך זמן רב לביצוע הראיונות ויביא לניהול נכון של העסק

ניהול עובדים

הנעת עובדים היא שם המשחק כאשר מדובר באפקטיביות ניהולית והיא משמשת ככלי מצוין שעוזר בניהול העסק

ניהול מלאי

ניהול מלאי נכון חוסך עליות ונותן לעסק מידע נכון על המוצרים שנרכשים ומגלם בתוכו את  מדד הרווחיות הממוצע והאמיתי  של העסק .

שימור עובדים

ארגון מחשוב פנימי

עוזר לבית העסק לשמור על סדר וחוסך לו הרבה זמן הוא יכול להוציא דוחות, לעשות מעקב על הנושאים הנדרשים ומעקב על עובדים.

טפסים

כדי לשמור על סדר בעסק חשוב לבחור טפסים שיעזרו לנו לשמור על מידע מאורגן ויתועלו לחיסכון בזמן וכסף חברת וויזין מייצרת לכם שאלות מותאמות שמקיפות ספרה רחבה של מצבים מה שחוסך לך בעל העסק את הצורך להמציא כל פעם מחדש את הגלגל.

ניהול זמן

הצורה שבה אנו מנהלים את העסק ומנצלים את הזמן תקבע במידה רבה את יעילותנו ויעילות העסק ותשפיע על הצלחת העסק. רק באמצעות תכנון יעיל של זמנך תוכל להספיק לבצע את המשימות שלך וכפועל יוצא להשיג את יעדיך ולהתמקד ביתרון היחסי שלך מול השוק.

לפגישת הכרות ללא התחייבות אנא השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

בחר נושא